Nagrody i wyróżnienia

ZWCAD Architecture zdobył nagrodę TopBuilder 2014

Z przyjemnością informujemy, że ZWCAD Architecture zdobył nagrodę TopBuilder 2014, przyznawaną przez czasopismo Builder. Wyróżnieniem tym nagradzane są materiały, technologie, urządzenia, budowle, rozwiązania IT, rozwiązania finansowe, projekty, inicjatywy, usługi i przedsięwzięcia dla budownictwa.

"11 marca, podczas Międzynarodowych Targów Budma, odbyła się gala TopBuilder 2014, podczas której miesięcznik „Builder” wyróżnił najbardziej innowacyjne rozwiązania na rynku budowlanym."

"Statuetka TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. Przyznawana jest przez Kapitułę Konkursu i redakcję miesięcznika „Builder", który od lat promuje markowe produkty. Wyróżnieniem mogą być uhonorowane innowacyjne materiały i rozwiązania budowlane; realizacje, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne i technologiczne oraz sprawdzone i rekomendowane produkty IT przeznaczone dla budownictwa. Tytułem i statuetką TopBuilder mogą zostać wyróżnione również usługi, produkty finansowe, projekty, inicjatywy, przedsięwzięcia, programy, które są dedykowane branży budowlanej. Celem konkursu jest zarówno promocja nagrodzonych pomysłów, jak i poszerzenie wiedzy inżynierskiej o najnowszych rozwiązaniach niezbędnych do budowy i modernizacji obiektów."

top builder 2014 odbior nagrody top builder 2014

certyfikat top builder 2014 600px

źródło: http://www.ebuilder.pl/index.php?act=article&sub=view&id=9386

Z przyjemnościa pragniemy poinformować, że nasza firma została wyróżniona nagrodą ZWSOFT Top Performer przyznaną podczas producenta programu ZWCAD - fimę ZWSOFT podczas Global Partner Conference 2012.

fotkasmall 

Program ZWCAD nagrodzony po raz trzeci nagrodą Top Builder 2012!

Z radością pragniemy poinformować, że program ZWCAD po raz kolejny został nagrodzony.

Statuetka TopBuilder to dobrze rozpoznawalna i uznana na polskim rynku budowlanym nagroda przyznawana przez redakcję miesięcznika Builder i Kapitułę Wyróżnień innowacyjnym produktom i rozwiązaniom budowlanym; realizacjom, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne i technologiczne oraz sprawdzonym i rekomendowanym produktom IT przeznaczonym dla budownictwa.

6 grudnia 2011 roku w Warszawie, w Pałacu Lubomirskich, siedzibie Business Centre Club, na uroczystej gali odbylo się wręczenie nagród TopBuilder 2012.

Już po raz kolejny Kapituła Konkursu wyróżniła program ZWCAD Standard i Professional jako najlepszy produkt IT 2012 roku.

TopBuilderaward_small

Mamy przyjemność poinformować o przyznaniu naszej firmie nagrody EuroCertyfikat 2011 - w kategorii Certyfikat Dobrych Praktyk Obsługi i Usług.

 

Nagroda ta jest obecnie najbardziej prestiżową nagrodą jaką można uzyskać.

 

Certyfikat adresowany głównie do firm, urzędów, instytucji świadczących usługi i mających na co dzień do czynienia z interesantami. Potwierdza wdrożenie przepisów unijnych, umożliwia zdystansowanie konkurencji w danej branży, uwiarygodnia firmę posługującą się tym certyfikatem w oczach klientów; jest gwarantem najlepszych praktyk i profesjonalnej obsługi.

 

Wielka Gala odbyła się 17.11.2011 roku na Zamku Królewskim w Warszawie– miejscu odpowiadającym randze tego wydarzenia. EuroCertyfikat to prestiżowe, europejskie wyróżnienie .


Uroczystą Galę EuroCertyfikat 2011 poprzedziła ogólnopolska konferencja „Rola organizacji otoczenia biznesu w rozwoju polskich przedsiębiorstw w dobie kolejnej fali kryzysu. Wzrost znaczenia na europejskich rynkach polskich klastrów jako innowacyjnej formy wsparcia biznesu”.

 

Po zakończeniu konferencji odbyła się Wielka Gala wręczenia złotych statuetek i dyplomów EuroCertyfikat 2011.

 

Nasza firma znalazła się wśród 90-laureatów nagrodzonych EuroCertyfikatem.

 

 

 

Z przyjemnością informujemy, że podczas spotkania w Spale 8.10.2011 roku nasza firma otrzymała dyplom honorowy - "Firma przyjazna architektom i Stowarzyszeniu Architektów Polskich".

Dyplom wręczył Prezes SARP w Łodzi - Pan Jacek Ferdzyn.

Otrzymany dyplom jest widomym potwierdzeniem, że produkt ZWCAD, którego jesteśmy dystrybutorem oraz jakość świadczonych przez nas usług są na najwyższym poziomie.

 

zloty-certyfikat-rzetelnosciMiło nam poinformować, iż zostaliśmy wyróżnieni Złotym Certyfikatem Rzetelności 2011.
 
Odznaczenie Złotym Certyfikatem Rzetelności to świadectwo niepodważalnej rzetelności i solidności dla najlepszych i najbardziej wiarygodnych przedsiębiorstw w Polsce. Legitymujące się nim firmy potwierdzają nie tylko swoją silną pozycję rynkową i przewagę nad bezpośrednimi konkurentami, ale także olbrzymi wpływ na jakość polskiej gospodarki.

Aby zostać laureatem Złotych Certyfikatów Rzetelności 2011, należy pozytywnie przejść przez gruntowny proces weryfikacji i selekcji.

Naszą rzetelność można sprawdzić na stronie internetowej Rzetelna Firma.
.
.
.
.

certyfikat_topbuilder

Statuetka TopBuilder to dobrze rozpoznawalna i uznana na polskim rynku budowlanym nagroda przyznawana przez redakcję miesięcznika Builder i Kapitułę Wyróżnień innowacyjnym produktom i rozwiązaniom budowlanym; realizacjom, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne i technologiczne (w tej edycji po raz pierwszy) oraz sprawdzonym i rekomendowanym produktom IT przeznaczonym dla budownictwa.

2 grudnia 2010 roku w Warszawie, w Pałacu Lubomirskich, siedzibie Business Centre Club, na uroczystej gali odbylo się wręczenie nagród TopBuilder 2011.

Już po raz kolejny Kapituła Konkursu wyróżniła program ZWCAD Standard i Professional jako najlepszy produkt IT 2011 roku.

Statuetki wręczali: prezes wydawnictwa PWB Media Marek Zdziebłowski, Marek Michałowski, posłowie Janusz Piechociński i Józef Racki.

 

 

dsc_0396

 

 

 

[źródło: www.ebuilder.pl ]

 

//