alternatywa dla autocad
Previous Next Play Pause
1 2 3

Znakomita alternatywa dla AutoCAD. Znany i ceniony program CAD do projektowania.

Podobny wygląd programu, obsługuje pliki DWG i DXF. Wydajnie pracuje nawet z dużymi rastrami (obrazami) dzięki autorskiemu rozwiązaniu buforowania obrazów.

Dostępna jest wersja próbna działająca 30 dni. Po tym czasie zamienia się w przeglądarkę plików CAD. Dostępna jest licencja bezterminowa, aktualizacje są dobrowolne.

Program CAD dedykowany dla architektów.

Zawiera w sobie ZWCAD Professional oraz biblioteki i narzędzia do tworzenia rysunków architektonicznych, np.: siatka słupów, rysowanie ścian, okien, drzwi, dachów, generowanie modeli 3D oraz przekrojów i rzutów elewacji.

Dostępna jest wersja próbna na 30 dni. Natomiast licencja komercyjna jest bezterminowa z dobrowolnymi aktualizacjami.

Program CAD dedykowany dla konstruktorów mechanicznych.

Zbudowany na ZWCAD Professional zawiera przydatne dodatkowe narzędzia, np.: generowania wałów i przekładni, biblioteka części, podzespołów, symboli, zestawienia materiałów.

Dostępna jest wersja próbna na 30 dni. Natomiast licencja komercyjna jest bezterminowa z dobrowolnymi aktualizacjami.

ZW3D to program CAD oferujący szereg modułów umożliwiających modelowanie części i złożeń, tworzenie płaskiej dokumentacji technicznej i rysunkowej, projektowanie elementów tłoczonych i wtryskiwanych, operacje związane z inżynierią odwrotną, projektowanie elementów z blach, symulację ruchu, a także szybką obróbką do 5-osi. 

ZW3D potrafi otworzyć za pomocą wbudowanych narzędzi pliki z innych systemów CAD np.: CATIA, NX, Inventor, SolidEdge, Solidworks Creo, AutoCAD.

Do pobrania dostępna jest wersja testowa działająca 30 dni. Oferujemy również licencja komercyjną bezterminową z dobrowolnymi aktualizacjami.

CADbro przeglądarka plików CAD 3D/2D.

Otwiera bezpośrednio pliki CAD zapisane w innych programach CAD np. Catia, NX, Creo, SolidEdge, Inventor oraz uniwersalne formaty wymiany plików np. STEP, IGES, STL, Parasolid i inne. Modele 3D możemy opisać np.: dodać wymiary, tekst, oznaczenie powierzchni oraz poddać analizie np.: pomiar właściwości fizycznych, wykonanie przekrojów i widoków rozstrzelonych, tworzenie animacji.

Wersja testowa z pełną funkcjonalnością jest dostępna do pobrania na 15 dni. Licencja komercyjna jest bezterminowa z dobrowolnymi aktualizacjami.

KOMPAS-3D to program CAD 3D zawierający parametryczne modelowanie, złożenia, nastawiony na wygodnie tworzenie dokumentacji technicznej.

Dodatkowo w standardzie w programie mamy dostęp do wielu modułów rozszerzających możliwości np.: gięcia blach i ich rozwijania, tworzenia własnych bibliotek 2D i 3D, biblioteka rozwinięć elementów wentylacyjnych, tworzenie zestawień materiałów.