Programy CAD - szkolenia - Systemy Informatyczne SZANSA

 

logo

ZW3D to wszechstronny program do projektowania w 2D i 3D. W tym szkoleniu nauczą się Państwo obsługi nakładki do tego programu - Arkusze blach.

logo

ZW3D to wszechstronny program do projektowania w 2D i 3D, natomiast moduł 3X zawiera dodatkowe funkcje przydatne do pracy na tokarkach i frezarkach.

ZWCAD with Product icon Horizontal

ZWCAD Architecture to wersja programu przeznaczona dla architektów. W tym szkoleniu nauczą się Państwo praktycznego wykorzystania tej wersji aplikacji. 

 

logo

ZW3D to wszechstronny program do projektowania w 2D i 3D. W tym szkoleniu nauczą się Państwo podstaw obsługi modułu Standard.

logo

ZW3D to wszechstronny program do projektowania w 2D i 3D. W tym szkoleniu nauczą się Państwo podstaw obsługi tego programu oraz korzystania z jego najważniejszych funkcji.

ZWGeo

ZWGeo to nakładka do programu ZWCAD Professional przeznaczona głównie dla geodetów. W tym szkoleniu nauczą się Państwo praktycznego zastosowania tej aplikacji.

ZWCAD with Product icon Horizontal

ZWCAD to solidny program do projektowania 2D z elementami 3D. W tym szkoleniu nauczą się Państwo bardziej zaawansowanych funkcji programu oraz ich zastosowania.

ZWTraffic

ZWTraffic to nakładka do programu ZWCAD Professional wspomagająca tworzenie projektów organizacji ruchu drogowego. W tym szkoleniu nauczą się Państwo praktycznego zastosowania tej aplikacji.

ZWCAD with Product icon Horizontal

ZWCAD to solidny program do projektowania 2D z elementami 3D. W tym szkoleniu nauczą się Państwo podstaw obsługi programu oraz jego funkcji.