ZW3D

ZW3D to program CAD oferujący szereg modułów umożliwiających modelowanie części i złożeń, tworzenie płaskiej dokumentacji technicznej i rysunkowej, projektowanie elementów tłoczonych i wtryskiwanych, operacje związane z inżynierią odwrotną, projektowanie elementów z blach, symulację ruchu, a także szybką obróbką do 5-osi.

Do pobrania dostępna jest wersja testowa działająca 30 dni. Oferujemy również licencja komercyjną bezterminową z dobrowolnymi aktualizacjami.

 

Przejdź na stronę produktu dowiedz się więcej i pobierz wersję testową.

 

 

Kanał YouTube

Gwint symboliczny. ZW3D Mini

Na filmie wstawiliśmy do modelu gwint symboliczny. Następnie zrobiliśmy rysunek 2D z dwoma rzutami.

Modelujemy uchwyt na kable. ZW3D Mini

Na filmie pokazaliśmy jak zrobić prosty uchwyt na kabel w kilku krokach: - tworzymy szkic, - rysujemy profil, nadajemy więzy i wymiarujemy, - tworzymy powierzchnię prostokreślną, - nadajemy grubość, - wstawiamy otwór z fazą, - wstawiamy zaokrąglenie.

Prostopadłościan. Funkcje 3D. ZW3D Mini

Różne sposoby rysowania prostopadłościanu (od środka oraz przez 2 punkty) wraz z operacjami logicznymi (osobna bryła, suma oraz różnica). Wymiary rysowanych brył możemy zmieniać zarówno za pomocą strzałek jak i wpisać wymiar z klawiatury. Więcej informacji https://www.zwcad.pl/zw3d-2019-mini...

Walec. Funkcje 3D. ZW3D Mini

Różne sposoby rysowania walce wraz z operacjami logicznymi (suma oraz różnica). Wymiary rysowanych brył możemy zmieniać zarówno za pomocą strzałek jak i wpisać wymiar z klawiatury. Więcej informacji https://www.zwcad.pl/zw3d-2019-mini...

Szkic, wyciągnięcie, skorupa. ZW3D Mini

Na filmie pokazaliśmy utworzenie prostego szkicu oraz wyciągniecie bryły z pochyleniem ścianek oraz skręceniem. Następnie utworzyliśmy skorupę, usuwając górną ścianę bryły.

Edycja operacji. ZW3D Mini

Na filmie pokazaliśmy jak zmienić parametry istniejących operacji np. fazowanie, zaokrąglenie, wymiary otworu. Zmiana filtra na "Operacje" spowoduje, że zaznaczenie operacji na modelu spowoduje podświetlenie jej również w drzewku modelu.
Wczytaj więcej...