10 lutego 2011 mieliśmy przyjemność przeprowadzić w Gdańsku seminarium poświęcone programowi ZWCAD, aplikacjom dodatkowym wspomagającym projektowanie oraz programowi ZW3D.

Najważniejszą częścią seminarium była prezentacja nowości w programie ZWCAD 2011. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z nowo wprowadzonymi funkcjami programu, m. in. parametryzacją, podświetlaniem obiektów, edytorem tabel, funkcjami solprof i mleader oraz innymi udogodnieniami. Omówione zostały także sposoby licencjonowania programu i inne kwestie, które często pojawiały się w pytaniach użytkowników.

Po prezentacji programu ZWCAD przedstawiliśmy nowość na polskim rynku, aplikację powstałą na skutek połączenia sił ZWSOFT z amerykańską firmą VX – nowoczesny program do projektowania CAD/CAM ZW3D.

Podczas trwania seminarium nasi goście mogli wziąć udział w organizowanym przez nas „Konkursie wiedzy o programach CAD”. Pytania obejmowały zakres tematyczny prezentowany na seminarium. Największą wiedzą wykazał się Pan Marek Bojanowski, który otrzymał nagrodę w postaci programu pdf2cad. Każdy z pozostałych uczestników konkursu otrzymał licencję nakładki TOOLS II.

Następnie zaprosiliśmy na renegującą siły przerwę, gdzie przy filiżance kawy uczestnicy mieli okazję wymienić między sobą opinie i uwagi dotyczące programu. Pełni sił i energii przystąpiliśmy następnie do prezentacji i omówienia nakładek branżowych i aplikacji dodatkowych do ZWCADa. Wśród omawianych programów można było zapoznać się m. in. z nakładkami: Drogi, TOOLS II, Przedmiar, CADprofi oraz nowościami z naszej oferty: programem bonzai3d oraz aplikacją TCP-MDT firmy Aplitop.

Na tym zakończyła się główna część seminarium, po której w części warsztatowej uczestnicy, na udostępnionych stanowiskach komputerowych, mogli sami przetestować omawiane programy.

 

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w seminarium.

 

podzikowanie-ramka

 

//